نماز جمعه شهرستان فاروج 1392/6/15

امام جمعه فاروج گفت: دخالت آمریکا در سوریه نفرت از آمریکایی ها را بیشتر خواهد کرد. حجت الاسلام «عباسعلی قلی زاده» افزود: برنده جایزه صلح نوبل، این روزها در صدر لابی گری ها برای جنگ قرار دارد. وی ادامه داد: باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا که سال ۲۰۰۹ جایزه صلح نوبل را دریافت کرد، از هر وسیله ای استفاده می کند تا حمله به سوریه را آغاز کند.
وی یادآور شد: این تلاش ها تا جایی بود که اوباما با رقیب انتخاباتی خود در سال ۲۰۰۸، سناتور جان مک کین دیدار کرد و یک صدا بر ضرورت حمله به سوریه تأکید کردند. امام جمعه فاروج حمله نظامی احتمالی آمریکا به سوریه را به منزله حمایت از اقدامات تروریست ها در سوریه از جمله القاعده برشمرد و ادامه داد: دخالت آمریکا در سوریه، امنیت و ثبات در تمام خاورمیانه را از بین خواهد برد.
وی به آغاز دور جدید فعالیت شوراهای اسلامی هم اشاره و بیان کرد: از آن جا که خدمت هر چه بیشتر به شهروندان، نقش راهبردی و مؤثر شور و مشورت و اتاق فکر را می طلبد، شوراها به فراخور ضرورت ها و نیازها، باید اولویت هایی را در ابعاد مختلف در دستور کار قرار دهند.وی با تبریک هفته تعاون عنوان کرد: اطلاع رسانی به مردم برای استفاده از فرصت تعاونی ها به منظور ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد خانواده ها به ویژه در سال حماسه اقتصادی یک ضرورت است. وی با گرامی داشت قیام ۱۷ شهریور هم تصریح کرد: این روز گزارشگر جنایات رژیم شاهنشاهی و ایستادگی ملت برای احقاق حق است .

/ 0 نظر / 4 بازدید