دولت در مقابل انتقادها سعه صدر داشته باشد

خبرگزاری تسنیم: امام‌جمعه فاروج گفت: دولت و اعضای آن نباید اسیر جناح‌بندی‌ها شوند و باید در مقابل انتقادها سعه‌صدر داشته باشند.

به گزار خبرگزاری تسنیم از فاروج، حجت‌الاسلام عباسعلی قلی زاده در آئین نماز جمعه این هفته شهرستان فاروج اظهار داشت: علاوه بر آن باید در انتقاد از عملکرد دولت‌های گذشته نیز انصاف رعایت شود.

قلی زاده به تکیه‌بر توان داخل و حمایت از تولید داخلی کشور اشاره کرد و افزود: با حمایت از تولیدات کشور شرایط برای تولیدکنندگان کشور بهتر شده و اقتصاد کشور نیز روند رو به رشد خواهد داشت.

وی تصریح کرد: کار و مدیریت جهادی و اجتناب از حواشی یعنی از موانع عبور کردن، موانع کوچک را بزرگ ندیدن، آرمان‌ها را فراموش نکردن و شوق به کار داشتن است.

امام‌جمعه شهرستان فاروج به دیدار شرکت‌کنندگان در مجمع جهانی اهل‌بیت و نمایندگان رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: آمریکا در رأس نظام استکباری عالم که دشمن حقیقی اسلام و ملت‌های مسلمان است، تلاش دارد که از طرق مختلف در ایران اسلامی و کل منطقه نفوذ بیابد و مهم‌ترین وظیفه همه ما در شرایط کنونی، شناخت برنامه و سیاست دشمن و مقابله با آن است.

قلی زاده افزود: ما با دشمنان، با استکبار سر آشتی نداریم و با برادران مسلمان بنای بر دشمنی و عداوت نداریم.

وی با اشاره به اینکه ما در حمایت از مظلوم نگاه به مذهب طرف مقابل نمی‌کنیم گفت: تشدید اختلافات در دنیای اسلام (چه از سوی شیعه و چه سنی) ممنوع است.

امام‌جمعه شهرستان فاروج تصریح کرد: هرکسی با اسرائیل مبارزه کند و رژیم صهیونیستی را بکوبد و مقاومت را تأیید کند، ما از او حمایت می‌کنیم.

قلی‌زاده افزود: هرگز اجازه ایجاد روزنه جدید برای دشمن را نمی‌دهیم و بعضی‌ها بدانند برای جلب رضایت شیطان بزرگ ارزش‌ها را نباید زیر سؤال برد.

وی اظهار داشت: فتنه‌انگیزی امروز در جهان اسلام برای تثبیت رژیم صهیونیستی است.

امام‌جمعه فاروج به موضع‌گیری ناصحیح و خلاف قانون اساسی علیه شورای نگهبان اشاره کرد و افزود: این رفتار از سوی هر کس و مقامی که باشد سبب تضعیف قانون اساسی و مردم‌سالاری دینی خواهد بود و چنین سخنانی سبب تشنج جامعه آن‌هم در سالی که دو انتخابات مهم در پیش رو داریم می‌شود.

انتهای پیام/ ب

 


/ 0 نظر / 25 بازدید