گلایه از قطع یارانه برخی از مردم نیازمند شهرستان فاروج

خبرگزاری تسنیم: امام‌جمعه شهرستان فاروج گفت: یارانه برخی از مردم شهرستان فاروج که توان مالی چندان مناسبی ندارند به دلایل مختلف قطع‌شده و هنوز مشکل آن‌ها رفع نشده است.

حجت‌الاسلام عباسعلی قلی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: به دلایلی همچون فوت سرپرست، جدایی زن و شوهر و ازدواج فرزندان یارانه برخی افراد از ماه‌های گذشته قطع‌شده است.

قلی زاده تصریح کرد: اکثر افراد این شهرستان جزو خانواده‌های کم‌درآمد هستند و برای گذراندن زندگی چشم به مبلغ یارانه‌ها دارند اما مشکل آن‌ها هنوز رفع نشده است.

وی گفت: هرروز تعداد زیادی از شهروندان و اهالی روستاهای اطراف به امید رفع مشکلاتشان به دفتر امام‌جمعه مراجعه می‌کنند و ما نیز برحسب وظیفه این موضوع را به مسئولان شهرستان گوشزد کرده‌ایم اما هنوز مشکل رفع نشده است.

امام‌جمعه شهرستان فاروج افزود: مردم برای رفع مشکل خود سرگردان هستند و برای اینکه این مشکل رفع شود به هر دری زده‌اند.

قلی زاده اظهار داشت: البته دولت سامانه www.yaraneh10.ir را برای رفع مشکلات برخی افراد که به‌تازگی یارانه آن‌ها قطع‌شده در نظر گرفته است اما افرادی که درگذشته دچار مشکل شده‌اند همچنان سرگردان هستند.

وی تصریح کرد: موضوع را بافرماندار فاروج در جریان گذاشته‌ام و از مسئولان و نمایندگان دولت در استان می‌خواهم که هرچه سریع‌تر مشکل شهروندان و اهالی شهرستان فاروج را رفع کنند.

انتهای پیام/ ی

 


/ 0 نظر / 26 بازدید