یادواره شهیدان رجائی وباهنر وشهدای کار مند شهرستان فاروج

امام جمعه فاروج گفت: مسئولان مراقب اظهار نظرهایشان باشند، بعضی رفتارهای غلط مسئولان باعث کاهش حضور مردم در صحنه می شود.

به گزارش پایگاه خبری فاروج،  حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده د یادواره شهدای کارمند فاروج اظهار داشت: حضور مردم در همه صحنه ها یکی از افتخارات نظام است ضروری است این حضور ارزشمند حفظ شود ومردم سالاری دینی باید در همه سطوح حاکمیت داشته باشد.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجائی وباهنر افزود: شاخصه هایی  در این شهیدان، آنان را الگو ساخته است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان، تواضع وفروتنی ، خود را تافته جدا بافته از مردم قلمداد نکردن، اخلاص،صلابت داشتن در دفاع از ارزش های انقلاب، متعهد بودن  به اجرای ارز ش های دینی  وانقلابی،  دوری از تظاهر ویژگی های شاخص این شهیدان  برشمرد وعنوان کرد: همین ویژگی ها آنان را ماندگار کرد.

وی با قدر دانی از تلاش های دولت در مدت فعالیتش به مطالبات مردم ورهبری  از دولت اشاره کردو گفت: طرح تحول سلامت  که یکی از طرح های بسیار  این دولت است انقلابی در حوزه بهداشت وسلامت ایجاد کرد.

وی تکمیل طرح مهندسی فرهنگی وپیوست های آن، بهبود فرهنگ کارو فرهنگ مصرف را از مطالبات عمومی مردم ورهبری از دولت برشمرد  وافزود:  مبارزه با اباحی گری وبی بندباری های اخلاقی، ممانعت از فراهم شدن بستر بی بندوباری، بی اخلاقی و بد اخلاقی های در جامعه  مطالبات مردم در حوزه فرهنگ است.

امام جمعه فاروج ، حفظ ثبات وآرامش را از دست آوردهای دولت در سیاست داخلی کشوربرشمرد وگفت:  حفظ حضور ارزشمند مردم در همه صحنه ها یکی از افتخارات نظام است و  ضروی است  مردم سالاری دینی در همه سطوح حاکمیت داشته باشد.

وی گفت: بعضی رفتارهای غلط باعث کاهش حضور مردم در صحنه هامی باشد و باید مسئولان در اظهار نظرها ورفتارشان دقت داشته باشد.

وی گفت: در عرصه دفاع از حق هسته ای  متناسب با آرمان ها باید فعالیت دولتمردان  با حداقل آسیب ها  ومضرات استمرار داشته باشد .

 امام جمعه فارج، اصلاح نظام اداری را در حوزه مشکل اجتماعی را از دیگر مطالبات  برشمرد وگفت  در بعضی آزمون های استخدامی  جای شک و تردید است وباید شفاف سازی شود.

وی اجرایی  کردن  سیاست های اصل 44 وتقویت اقتصاد  دانش بنیان در جامعه را از مطالبات رهبری برشمرد وگفت: از آمدن  گروه های اقتصادی ودیپلماسی  خارجی  نباید ذوق ده شویم، دولت باید به سمتی برود که وابستگی به نفت با توجه به تولید داخلی وبنگاه های زود بازده اقتصادی، کاهش یابد.

وی پیگیری تسهیلات پرداختی که درجای خود هزینه نشده است را از دیگر مطالبات مردم از دولت برشمرد  وگفت:  این  مسئله در سطح استان وشهرستان فاروج هم امیدواریم بررسی شود  وافرادی که  تسهیلات  را به نام  کار اقتصادی  گرفته  وجای دیگر هزینه کرده اند  معرفی شوند.

/ 0 نظر / 23 بازدید