زائران حج کالاهای خود را از داخل کشور تهیه کنند

امام‌ جمعه شهرستان فاروج گفت: به زائران توصیه می‌کنیم که سفر حج را تنها به نیت زیارت انجام داده و خریدها را در داخل کشور انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از فاروج، حجت‌الاسلام عباسعلی قلی‌زاده در آئین نماز جمعه این هفته فاروج اظهار داشت: از زائران می‌خواهیم با توجه به حساسیت‌ها به تذکرات مسئولان کاروان‌ها توجه جدی داشته باشند.

قلی زاده با اشاره به ورود دولت یازدهم به سومین سال فعالیتش گفت: در دو سال گذشته دولت، زحمات فراوانی را متحمل شده است و خدمات فراوانی ارائه نموده و با کاستی و ضعف‌هایی نیز روبه‌رو بوده است.

وی تصریح کرد: بررسی کارنامه دولت در دو سالی که گذشت راهی است که دولت به‌واسطه آن می‌تواند نقاط قوت خویش را تکمیل و نقاط ضعف خویش را برطرف سازد.

امام‌جمعه فاروج افزود: علاوه بر بررسی کارنامه، راه مهم و قابل‌اتکا دیگر برای این کار آن است که دولت در دو سال آینده توصیه و تذکرات رهبر معظم انقلاب اسلامی را به‌موقع اجرا بگذارد و از این طریق بتواند بر نقاط مثبت و موفقیت‌های خویش بیفزاید و از کاستی و ضعف‌های خویش بکاهد.

قلی‌زاده به بازگشایی سفارت انگلیس در کشور اشاره کرد و گفت: مسئولان مواظب باشند این سفارتخانه مجدداً به مرکز دسیسه علیه ملت ایران تبدیل نشود.

وی اظهار داشت: سخنان هامون وزیر امور خارجه انگلیس مبنی بر کم‌رنگ شدن صهیونیست ستیزی در ایران پاسخ قاطعانه دولت و ملت ایران را می‌طلبد، که البته نمازگزاران جمعه شعار «مرگ بر اسرائیل» را با همان قاطعیت گذشته تکرار می‌کنند.

قلی‌زاده گفت: سیاست ایران در قبال توطئه‌های استکبار مقابله با هرگونه نفوذ استکبار، دست دوستی به دولت‌های اسلامی منطقه و مقابله باسیاست تجزیه‌طلبانه استکبار است.

انتهای پیام/ ب

 


/ 0 نظر / 32 بازدید